top of page

Power bikes for defenders

Нашим військовим вкрай важливо бути мобільними.  

Безшумні, швидкі та потужні електровелосипеди — чудове рішення для тактичних завдань. Українська компанія Eleek розробила спеціальні байки для наших захисників і захисниць та вже постачає їх на фронт, де ті себе чудово зарекомендували. Наша мета — придбати 15 електричних велосипедів та передати їх в гарячі точки.  

Долучайтесь до збору коштів!

 

Електробайки розвивають швидківсть до 90 км/год і на повному заряді
(за 5 годин заряджання) проїжджають 100-150 км. Потужність двигуна: 3000 Вт.

Мета проєкту:

придбати 15 електричних велосипедів Eleek Atom Military та передати їх нашим захисникам та захисницям в гарячі точки для безшумного та швидкого виконання завдань.

Ціль збору:
2 123 000 грн.*


Проєкт «Power bikes for defenders» впроваджується компанією Intellias за адміністрування Благодійної організації «Благодійного фонду «Агенція розвитку майбутнього».
 

*У разі нереалізації проєкту чи при наявності залишків, кошти підуть на забезпечення інших проєкті та програм фонду. Сума благодійної пожертви не підлягає поверненню. Зробивши благодійний внесок Ви даєте згоду на вищезазначені умови.
Ви можете ознайомитися зі Статутом нашого благодійного фонду та Офертою.

Святкове вело-змагання для дітей у форматі міні-фестивалю. Зона перешкод, смаколики та інші розважальні та корисні активності чекають
на ваших дітей.

Вхід: довільний донейт на
Е-bikes for defenders

Дата:
Локація:

Реєстрація

Крути педалі,
допомагай Україні

Power bikes
for defenders

Нашим військовим вкрай важливо бути мобільними.

Безшумні, швидкі та потужні електровелосипеди — чудове рішення для тактичних завдань.
Українська компанія Eleek розробила спеціальні байки для наших захисників і захисниць та вже
постачає їх на фронт, де ті себе чудово зарекомендували. Наша мета — придбати 15 електричних
велосипедів та передати їх в гарячі точки.

Долучайтесь до збору коштів!

Ecomobility Challenge

20 000 кілометрів разом! Подужаємо? Наш челендж такий: усі спеціалісти та спеціалістки компанії, а також усі охочі об'єднуються в одну команду в додатку Strava, крутять педалі на велосипеді або ходять пішки, аж доки не назбирають
20 000 кілометрів.
Як тільки ціль буде досягнуто — Intellias подарує ще 3 байки на передову. Найактивніші учасники й учасниці отримають особливі подаруночки.

Велошкола онлайн

Online

Якщо ви тільки починаєте користуватись велосипедом або все ще не дуже добре розбираєтесь у правилах дорожнього руху для велосипедистів, завітайте до онлайн велошколи. Запрошуємо вас послухати пізнавальну лекцію від Львівської Асоціації Велосипедистів.


Дата: 21 липня
Час: 18:00 (GMT+3)
Мова: Українська

Дивогонка

Offline Lviv

Святкове вело-змагання для дітей віком 2-10 років у форматі міні-фестивалю. Зона перешкод, смаколики та інші розважальні та корисні активності чекають на ваших дітей.

Вхід: довільний донейт на Power bikes for defenders.

Дата: 12 серпня, початок о 17:00
Локація: парковка біля офісу Intellias
(вул. Панаса Мирного, 24, Львів)

Coming soon

Ecomobility Summer
in Krakow
Offline Krakow

Запрошуємо на екомобільне літо в рамках Арт-Пікніку в Кракові! 20-21 серпня відвідайте ряд подій від Intellias, серед яких показ короткометражних фільмів про мобільність та сталі міста, лекція про правила дорожнього руху для велосипедистів у Польщі, безкоштовна технічна станція для ваших
велосипедів та інше!

Bike Yoga

Online

Проводите багато часу у позі велосипедиста? Ми підготували для вас корисні асани, щоб розслабити м’язи спини, плечей та ніг. Завітайте на заняття з йоги для велосипедистів, де досвідчений тренер навчить вас спеціальним вправам та допоможе швидко відновитися після поїздок.

Дата: 3 серпня
Час: 10:00 (GMT+3)
Мова: Англійська

Bike Yoga

Проводите багато часу у позі велосипедиста? Ми підготували для вас корисні асани, щоб розслабити м’язи спини, плечей та ніг. Завітайте на заняття з йоги для велосипедистів, де досвідчений тренер навчить вас спеціальним вправам та допоможе швидко відновитися після поїздок.

Дата:
Локація:

Реєстрація

Bike talk

Online

Долучайтеся до розмови спеціалістів з різних офісів Intellias, які поділяться випадками зі свого досвіду, а також розкажуть про особливості велокультури та велоінфраструтури в різних країнах.

Дата: 30 серпня
Час: 18:00 (GMT+3)
Мова: Англійська

InstaBike tour

Запрошуємо на незабутню подорож унікальними місцями в різних куточках Європи, яку проведуть колеги з Intellias в режимі реального часу. Стежте на сторінці, щоб не пропустити наступну мандрівку.

Контакти

З усіх питань по проєкту
пишіть Саші Чучко,
CSR Specialist at Intellias

Eng
bottom of page