top of page

Power bikes for defenders

Niezwykle ważne jest, aby nasza armia była mobilna.

 

Ciche, szybkie i mocne rowery elektryczne to świetne rozwiązanie do zadań taktycznych. Ukraińska firma Eleek opracowała specjalne rowery dla naszych obrońców — Rower elektryczny Eleek Atom Military.

 

Pracują już na froncie i sprawdzili się bardzo dobrze.

Rowery elektryczne osiągają prędkość do 90 km/h i mogą przejechać 100-150 km na pełnym naładowaniu (w ciągu 5 godzin ładowania). Moc silnika: 3000 W.

Naszym celem jest zebranie 2 123 000 hrywien, aby kupić 15 rowerów elektrycznych Eleek Atom Military i przekazać je do hotspotów. Dołącz do zbiórki!

Projekt „Power bikes for defenders” realizowany jest przez firmę Intellias pod zarządem Organizacji Charytatywnej „Agencja Rozwoju Przyszłości”.
Możesz nam zaufać i zapoznać się ze Statutem funduszu charytatywnego oraz Ofertą.

Святкове вело-змагання для дітей у форматі міні-фестивалю. Зона перешкод, смаколики та інші розважальні та корисні активності чекають
на ваших дітей.

Вхід: довільний донейт на
Е-bikes for defenders

Дата:
Локація:

Реєстрація

Крути педалі,
допомагай Україні

Power bikes
for defenders

Нашим військовим вкрай важливо бути мобільними.

Безшумні, швидкі та потужні електровелосипеди — чудове рішення для тактичних завдань.
Українська компанія Eleek розробила спеціальні байки для наших захисників і захисниць та вже
постачає їх на фронт, де ті себе чудово зарекомендували. Наша мета — придбати 15 електричних
велосипедів та передати їх в гарячі точки.

Долучайтесь до збору коштів!

Ecomobility Challenge

20 000 кілометрів разом! Подужаємо? Наш челендж такий: усі спеціалісти та спеціалістки компанії, а також усі охочі об'єднуються в одну команду в додатку Strava, крутять педалі на велосипеді або ходять пішки, аж доки не назбирають
20 000 кілометрів.
Як тільки ціль буде досягнуто — Intellias подарує ще 3 байки на передову. Найактивніші учасники й учасниці отримають особливі подаруночки.

Велошкола онлайн

Online

Якщо ви тільки починаєте користуватись велосипедом або все ще не дуже добре розбираєтесь у правилах дорожнього руху для велосипедистів, завітайте до онлайн велошколи. Запрошуємо вас послухати пізнавальну лекцію від Львівської Асоціації Велосипедистів.


Дата: 21 липня
Час: 18:00 (GMT+3)
Мова: Українська

Дивогонка

Offline Lviv

Святкове вело-змагання для дітей віком 2-10 років у форматі міні-фестивалю. Зона перешкод, смаколики та інші розважальні та корисні активності чекають на ваших дітей.

Вхід: довільний донейт на Power bikes for defenders.

Дата: 12 серпня, початок о 17:00
Локація: парковка біля офісу Intellias
(вул. Панаса Мирного, 24, Львів)

Coming soon

Ecomobility Summer
in Krakow
Offline Krakow

Запрошуємо на екомобільне літо в рамках Арт-Пікніку в Кракові! 20-21 серпня відвідайте ряд подій від Intellias, серед яких показ короткометражних фільмів про мобільність та сталі міста, лекція про правила дорожнього руху для велосипедистів у Польщі, безкоштовна технічна станція для ваших
велосипедів та інше!

Bike Yoga

Online

Проводите багато часу у позі велосипедиста? Ми підготували для вас корисні асани, щоб розслабити м’язи спини, плечей та ніг. Завітайте на заняття з йоги для велосипедистів, де досвідчений тренер навчить вас спеціальним вправам та допоможе швидко відновитися після поїздок.

Дата: 3 серпня
Час: 10:00 (GMT+3)
Мова: Англійська

Bike Yoga

Проводите багато часу у позі велосипедиста? Ми підготували для вас корисні асани, щоб розслабити м’язи спини, плечей та ніг. Завітайте на заняття з йоги для велосипедистів, де досвідчений тренер навчить вас спеціальним вправам та допоможе швидко відновитися після поїздок.

Дата:
Локація:

Реєстрація

Bike talk

Online

Долучайтеся до розмови спеціалістів з різних офісів Intellias, які поділяться випадками зі свого досвіду, а також розкажуть про особливості велокультури та велоінфраструтури в різних країнах.

Дата: 30 серпня
Час: 18:00 (GMT+3)
Мова: Англійська

InstaBike tour

Запрошуємо на незабутню подорож унікальними місцями в різних куточках Європи, яку проведуть колеги з Intellias в режимі реального часу. Стежте на сторінці, щоб не пропустити наступну мандрівку.

Контакти

З усіх питань по проєкту
пишіть Саші Чучко,
CSR Specialist at Intellias

Eng
bottom of page