top of page

Lato Ekomobilne w Krakowie

20-21 sierpnia

Dołącz do działań ekomobilności Intellias w Krakowie! Drugi rok z rzędu projekt Ecomobility Summer 2.0 łączy inicjatywy mające na celu popularyzację ekologicznego transportu i rozwój zrównoważonych miast. W tym roku poszerzamy geografię projektu i zapraszamy mieszkańców oraz gości Krakowa do przyłączenia się do naszych działań w dniach 20-21 sierpnia w ramach corocznego festiwalu Art-Piknik w Krakowie.

Stacja kontroli technicznej rowerów. Zatrzymaj się na naszej bezpłatnej stacji diagnostyki technicznej swojego roweru na terenie festiwalu. Oprócz diagnostyki będziesz mógł napompować koła, wyregulować koła zębate, nasmarować łańcuch itp.


Daty: 20-21 sierpnia, godziny: 12:00-18:00
Lokalizacja: Planty Krakowskie (Google Map)

Weź udział w zbiórce na rowery elektryczne dla Sił Zbrojnych i zdobądź tymczasowy tatuaż na darowiznę! Poszukaj stacji Intellias na terenie festiwalu (Planty Krakowskie).

Joga dla rowerzystów

Zacznij dzień od dbania o siebie! Przynieś matę i dołącz do zajęć jogi. Nie masz maty? Nie ma problemu! Wspomnij o tym podczas rejestracji, a my upewnimy się, że będzie Ci wygodnie. Skupmy się na mięśniach najbardziej zaangażowanych w jazdę na rowerze.

Data: 20 sierpnia, godzina: 9:00
Lokalizacja: UWAGA! W związku z warunkami pogodowymi zmienia się lokalizacja z Planti na Annavi Dance Studio (ul. Rajska 6).

Więcej o projekcie
Ecomobility Summer 2.0 w Intellias

Szkoła rowerowa

Zapraszamy do wysłuchania eksperta, który opowie o zasadach ruchu drogowego dla rowerzystów w Polsce. W szczególności porozmawiajmy o popularnych trasach i cechach poruszania się po Krakowie.

Data: 20 sierpnia, godzina: 16:00
Lokalizacja: UWAGA! W związku z warunkami pogodowymi przenosimy spotkanie z Plantów na Pałac Krzysztofory (Rynek Główny 35). 
Język spotkania: Ukraiński

Pokaz filmu Urban Mobility Shorts

Zapraszamy do obejrzenia wyboru filmów krótkometrażowych – czeka na Ciebie podróż po miastach świata, która otwiera nowe spojrzenie na organizację przestrzeni miejskiej i ruchu. W programie filmy krótkometrażowe ze Szwajcarii, Szwecji, Niemiec, USA, Belgii, Holandii i Ukrainy. Wstęp dotyczy dobrowolnej darowizny na projekt Power bikes for defenders 

Data: 20 sierpnia, godzina: 19:30
Lokalizacja to NIĆ. Kawiarnio-księgarnia
Język: oryginał + napisy w języku angielskim i ukraińskim

Rozwijajmy wspólnie zrównoważoną mobilność,
zadbajmy o zdrowie fizyczne i psychiczne i pomóżmy Ukrainie!

Partnerzy

bottom of page