top of page

Екомобільне літо в Кракові

20-21 серпня

Долучайтесь до екомобільних активностей від Intellias в Кракові! Вже другий рік поспіль проєкт Екомобільне літо поєднує ініціативи, спрямовані на популяризацію екологічного транспорту та розвиток сталих міст. Цього року ми розширюємо географію проєкту та пропонуємо мешканцям та гостям Кракова приєднатись до наших активностей 20-21 серпня в рамках щорічного фестивалю Арт-Пікнік в Кракові.

Станція технічної перевірки велосипеда. Заїжджайте на нашу безкоштовну станцію технічної діагностики для вашого велосипеда на території фестивалю. Окрім діагностики, вам запропонують підкачати колеса, налаштувати передачі, змастити ланцюг тощо.

Дати: 20-21 серпня, час: 12:00-18:00
Локація: Краківські Планти (Google Map)

Візьміть участь в зборі коштів на електробайки для ЗСУ та отримайте тимчасове татуювання за донейт! Шукайте станцію Intellias на території фестивалю (Краківські Планти).

Йога для велосипедистів.


Почніть ранок з турботи про себе! Беріть килимок та доєднуйтесь до заняття з йоги. Не маєте килимка? Не біда! Зазначте це при реєстрації, і ми потурбуємось, щоб вам було зручно. Під час занятта зосередимось на м'язах, що найбільше задіяні при їзді на велосипеді.

Дата: 20 серпня, час: 9:00
Локація: УВАГА! В зв'язку зі зміною погоди локація заняття переноситься з Плантів до Annavi Dance Studio (ul. Rajska 6).

Велошкола.

Запрошуємо послухати експерта, який розповість про правила дорожнього руху для велосипедистів в Польщі. Зокрема, поговоримо про популярні маршрути та особливості їзди в Кракові.

Дата: 20 серпня, час: 16:00
Локація:УВАГА! В зв'язку зі зміною погоди ми переносимо зустріч з Плантів до Pałac Krzysztofory (Rynek Główny 35). 
Мова зустрічі: Українська

Кінопоказ Urban Mobility Shorts.


Запрошуємо переглянути підбірку короткометражних фільмів — на вас чекає подорож містами світу, що відкриває нову перспективу організації міського простору та руху. У програмі короткометражки зі Швейцарії, Швеції, Німеччини, США, Бельгії, Нідерландів та України. Вхід — за добровільний донат на проєкт Power bikes for defenders.

Дата: 20 серпня, час: 19:30
Локація: книгарня-кав’ярня Нитка / NIĆ. Kawiarnio-księgarnia
Мова: оригінал + англійські та українські субтитри

Більше про проєкт
Екомобільне літо в Intellias

Нумо разом розвивати сталу мобільність,
піклуватись про фізичне та ментальне здоров'я та допомагати Україні!

Партнери

bottom of page